Ole yhteydessä meihin mikäli olet kiinnostunut kuulemaan jäsenyydestä Crazy Townilla, tapahtuman tai kokouksen järjestämisestä meillä tai Crazy Town -toimintamallin soveltamisesta.

Crazy Town toimipisteet

Jyväskylä

Kauppakatu 39
40100 Jyväskylä
Heidi Länsisalmi
050 362 1383
heidi.lansisalmi@crazytown.fi

Hämeenlinna

Viipurintie 4
13200 Hämeenlinna
Tuuli-Elina Ruuskanen
040 757 1711
tuuli-elina.ruuskanen@crazytown.fi

Tampere

Rautatienkatu 21 B
33100 Tampere
Timo Lahti
0400 788 674
timo.lahti@crazytown.fi

Ota meihin yhteyttä

Kysy lisää yhteisöllisistä toimitiloista ja toiminnastamme tai jätä yhteydenottopyyntö oheisella lomakkeella.

Yhteydenoton jättäminen ei sido sinua mitenkään.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.


Coworking (Jäsenyydet ja yhteisöjen toiminta)


Timo
Lahti

Tampere ja Pori

0400 788 674,
timo.lahti@crazytown.fi

Heidi
Länsisalmi

Jyväskylä

050 362 1383,
heidi.lansisalmi@crazytown.fi

Petra
Pulkkinen

Hämeenlinna

050 535 2776,
petra.pulkkinen@crazytown.fi

Tuuli-Elina
Ruuskanen

Hämeenlinna

040 757 1711,
tuuli-elina.ruuskanen@crazytown.fi


Kati
Vasell

Tampere, tapahtumat

040 756 9720,
kati.vasell@crazytown.fi

 
 
 

Consulting


Pekka
Jääskö

asiantuntija

040 566 7856,
pekka.jaasko@crazytown.fi

Mikko
Korpela

asiantuntija

0400 499 242,
mikko.korpela@crazytown.fi

Matleena
Laaksonen

projektipäällikkö

044 373 1932,
matleena.laaksonen@crazytown.fi

Toni
Pienonen

asiantuntija

0400 737 238,
toni.pienonen@crazytown.fi


Katerina
Salmi

tuottaja

044 356 9982,
katerina.salmi@crazytown.fi

 
 
 

Yrityksen johto ja uudet kohteet


Mikko
Markkanen

toimitusjohtaja

040 758 8712,
mikko.markkanen@crazytown.fi

Anu
Tuunanen

kehityspäällikkö

050 586 6062,
anu.tuunanen@crazytown.fi

 
 


Julkaisemme  Facebookissa sekä Twitterissä tietoa yhteisön tapahtumista, jäsenistä ja yleisesti asiantuntijatyöhön liittyvistä ilmiöistä.