Ota yhteyttä



Jos olet kiinnostunut Crazy Town - jäsenyydestä, haluat sopia tutustumiskäynnin tai kysyä palveluista, niin ole yhteydessä yhteisövetäjiimme. Voit myös jättää yhteydenottopyynnön oheisella lomakkeella.

Löydät alempaa koko tiimin yhteystiedot.


JYVÄSKYLÄ
Väinönkatu 9 (käyntiosoite)
Kauppakatu 39,
40100 Jyväskylä
Silja Rehunen
040 501 3204

HÄMEENLINNA
Raatihuoneenkatu 21-23,
13200 Hämeenlinna
Jenna Kankaanpää
044 996 4728

TAMPERE
Rautatienkatu 21 B,
33100 Tampere
Timo Lahti
0400 788 674

PORI
Rautatienpuistokatu 7,
28130 Pori
Petri Linna
045 183 9630

KONSULTOINTIPALVELUT

Mikko Korpela
0400 499 242

Ota meihin yhteyttä

Kysy lisää yhteisöllisistä toimitiloista ja toiminnastamme tai jätä yhteydenottopyyntö oheisella lomakkeella.

Yhteydenoton jättäminen ei sido sinua mitenkään.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.


TILAT JA YHTEISÖT

Jäsenyydet tai tilojen varaus.

Image
Timo Lahti

Tampere (myynti)

0400 788 674

timo.lahti@crazytown.fi

Image
Silja Rehunen

Jyväskylä (myynti ja yhteisö)
040 501 3204

silja.rehunen@crazytown.fi

Image
Nuppu Laaksonen

Tampere (yhteisö)
040 717 3735

nuppu.laaksonen@crazytown.fi


Image
Kati Fager

Pori (myynti ja yhteisö)
040 576 9010

kati.fager@crazytown.fi


Image
Petri Linna

Pori (myynti ja yhteisö
045 183 9630

petri.linna@crazytown.fi


Image
Jenna Kankaanpää

Hämeenlinna (yhteisö ja myynti)
044 996 4728

jenna.kankaanpaa@crazytown.fi



Image
Niklas Isberg

tietojärjestelmät, asiakaspalvelu
050 460 9299

niklas.isberg@crazytown.fi

Image
Sandra Suomäki

Community Coordinator, Jyväskylä
040 509 8595

sandra.suomaki@crazytown.fi




PROJEKTIT JA KOULUTUKSET


Image
Mikko Korpela

johtaja, osakas
0400 499 242

mikko.korpela@crazytown.fi

Image
Toni Pienonen

asiantuntija, yrittäjä
0400 737 238

toni.pienonen@crazytown.fi


Image
Annika Kartano

tuottaja, markkinointi
040 6633 036

annika.kartano@crazytown.fi


Image


Katerina Salmi

tuottaja
vanhempainvapaalla





YRITYKSEN HALLINTO


Image
Mikko
Markkanen

toimitusjohtaja, yrittäjä
040 758 8712

mikko.markkanen@crazytown.fi

Image
Anu Tuunanen

kehityspäällikkö
050 586 6062

anu.tuunanen@crazytown.fi





CRAZY TOWN OY

Crazy Town on yhteisö, jossa teet yhteistyötä, opit uutta ja kasvatat liiketoimintaa. Olemme enemmän kuin vain toimitila.

Järjestämme myös koulutuksia ja teemme käytännön aluekehitystyötä. Tästä sekoituksesta syntyy mielenkiintoisia juttuja.

Katso tapahtumat

Crazy Town -kokemuksia



Crazy Town Jyväskylä
Väinönkatu 9 (käyntiosoite)
040 501 3204

Crazy Town Tampere
Rautatienkatu 21 B, 5. krs.
0400 788 674

Crazy Town Hämeenlinna
Raatihuoneenkatu 21-23
044 996 4728

Crazy Town Pori
Rautatienpuistokatu 7
045 183 9630



Tiimin yhteystiedot

Crazy Town sosiaalisessa mediassa #kovassaseurassa

Facebook

Instagram

LinkedIn

Twitter

Y-tunnus: 1880903-5

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite: 003718809035
OVT-tunnus: 003718809035
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjätunnus: 003710948874


YHTEISTYÖSSÄ

Fennia uusi logo Image