Ota yhteyttä


Jos olet kiinnostunut jäsenyydestä, haluat tutustua toimintaamme paikan päällä tai kysyä palveluistamme, ota yhteyttä oheisella lomakkeella. Voit myös olla suoraan yhteydessä yhteisövetäjiimme. Heidän ja koko tiimin yhteystiedot näät alta.

Tervetuloa Crazy Townille!


Laita meille viestiä lomakkeella! Vastaamme mahdollisimman pian.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

JYVÄSKYLÄ
Väinönkatu 9 (käyntiosoite)
Kauppakatu 39,
40100 Jyväskylä
Silja Rehunen
040 501 3204

HÄMEENLINNA
Raatihuoneenkatu 21-23,
13200 Hämeenlinna
Jenna Kankaanpää
044 996 4728

TAMPERE
Rautatienkatu 21 B,
33100 Tampere
Timo Lahti
0400 788 674

PORI
Rautatienpuistokatu 7,
28130 Pori
Petri Linna
045 183 9630

KONSULTOINTIPALVELUT

Mikko Korpela
0400 499 242


TILAT JA YHTEISÖT

Jäsenyydet tai tilojen varaus.

Crazy Town henkilöstö Timo Lahti
Timo Lahti

Tampere (myynti)

0400 788 674

timo.lahti@crazytown.fi

Image
Silja Rehunen

Jyväskylä (myynti ja yhteisö)
040 501 3204

silja.rehunen@crazytown.fi

Image
Annika Kartano

Tampere (yhteisö), markkinointi
040 6633 036

annika.kartano@crazytown.fi


Image
Kati Fager

Pori (myynti ja yhteisö)
040 576 9010

kati.fager@crazytown.fi

Crazy Town henkilöstö Petri Linna
Petri Linna

Pori (myynti ja yhteisö)
045 183 9630

petri.linna@crazytown.fi

Image
Jenna Kankaanpää

Hämeenlinna (yhteisö ja myynti)
044 996 4728

jenna.kankaanpaa@crazytown.fi


Image
Niklas Isberg

tietojärjestelmät, asiakaspalvelu
050 460 9299

niklas.isberg@crazytown.fi

Image
Sandra Suomäki

Community Coordinator, Jyväskylä
040 509 8595

sandra.suomaki@crazytown.fi

Image
Nuppu Laaksonen

Tampere (yhteisö)

Vanhempainvapaalla

PROJEKTIT JA KOULUTUKSET


Image
Mikko Korpela

johtaja, osakas
0400 499 242

mikko.korpela@crazytown.fi

Image
Toni Pienonen

asiantuntija, yrittäjä
0400 737 238

toni.pienonen@crazytown.fi


Crazy Town Katerina Salmi
Katerina Salmi

tuottaja, kansainväliset projektit
digikehittäminen
044 356 9982

katerina.salmi@crazytown.fi


YRITYKSEN HALLINTO


Image
Mikko
Markkanen

toimitusjohtaja, yrittäjä
040 758 8712

mikko.markkanen@crazytown.fi

Image
Anu Tuunanen

kehityspäällikkö
050 586 6062

anu.tuunanen@crazytown.fi