Ole yhteydessä meihin, jos tarvitset tietoa tiloista ja jäsenyyksistä, tapahtumista tai esimerkiksi konsultointipalveluista. Löydät sivun alapuolelta koko tiimin yhteystiedot.


JYVÄSKYLÄ

Käyntiosoite: Väinönkatu 9 tai Kauppalaispiha, Jyväskylä
Postiosoite: Kauppakatu 39, 40100 Jyväskylä
Silja Rehunen
040 501 3204
silja.rehunen@crazytown.fi

HÄMEENLINNA

Viipurintie 4, 13200 Hämeenlinna
Petra Pulkkinen
050 535 2776
petra.pulkkinen@crazytown.fi

TAMPERE

Rautatienkatu 21 B, 33100 Tampere
Timo Lahti
0400 788 674
timo.lahti@crazytown.fi

PORI

Rautatienpuistokatu 7, 28130 Pori
Petri Linna
045 183 9630
petri.linna@crazytown.fi

EKOSYSTEEMIT & KONSULTOINTI

Mikko Korpela
0400 499 242
mikko.korpela@crazytown.fi

Ota meihin yhteyttä

Kysy lisää yhteisöllisistä toimitiloista ja toiminnastamme tai jätä yhteydenottopyyntö oheisella lomakkeella.

Yhteydenoton jättäminen ei sido sinua mitenkään.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.


TILAT JA YHTEISÖT – jäsenyydet tai tilojen varaus


Timo
Lahti

Tampere & Hämeenlinna

0400 788 674,
timo.lahti@crazytown.fi

Silja
Rehunen

Jyväskylä

040 501 3204,
silja.rehunen@crazytown.fi

Petra
Pulkkinen

Hämeenlinna

050 535 2776,
petra.pulkkinen@crazytown.fi

Kati
Vasell

Tampere, tapahtumat

040 756 9720,
kati.vasell@crazytown.fi


Kati
Fager

Pori

040 576 9010,
kati.fager@crazytown.fi

Petri
Linna

Pori

045 183 9630,
petri.linna@crazytown.fi

Annika
Kartano

Tampere

040 6633 036,
annika.kartano@crazytown.fi

 

EKOSYSTEEMIT – konsultointi ja koulutukset


Mikko
Korpela

johtaja, asiantuntija

0400 499 242,
mikko.korpela@crazytown.fi

Matleena
Laaksonen

tuottaja

044 373 1932,
matleena.laaksonen@crazytown.fi

Toni
Pienonen

asiantuntija, osakas

0400 737 238,
toni.pienonen@crazytown.fi

Katerina
Salmi

tuottaja

044 356 9982,
katerina.salmi@crazytown.fi



YRITYKSEN HALLINTO


 
Mikko
Markkanen

toimitusjohtaja, yrittäjä

040 758 8712,
mikko.markkanen@crazytown.fi

Anu
Tuunanen

kehityspäällikkö

050 586 6062,
anu.tuunanen@crazytown.fi

 


Julkaisemme  Facebookissa sekä Twitterissä tietoa yhteisön tapahtumista, jäsenistä ja yleisesti asiantuntijatyöhön liittyvistä ilmiöistä.