Jos olet kiinnostunut Crazy Town - jäsenyydestä, haluat sopia tutustumiskäynnin tai kysyä palveluista, niin ole yhteydessä yhteisövetäjiimme. Voit myös jättää yhteydenottopyynnön oheisella lomakkeella.

Löydät alempaa koko tiimin yhteystiedot.



JYVÄSKYLÄ
Väinönkatu 9 (käyntiosoite)
Kauppakatu 39, 40100 Jyväskylä

Silja Rehunen
040 501 3204

HÄMEENLINNA
Raatihuoneenkatu 21-23, 13200 Hämeenlinna

Jenna Kankaanpää
044 996 4728

TAMPERE
Rautatienkatu 21 B, 33100 Tampere

Timo Lahti
0400 788 674

PORI
Rautatienpuistokatu 7, 28130 Pori

Petri Linna
045 183 9630

KONSULTOINTIPALVELUT

Mikko Korpela
0400 499 242

Ota meihin yhteyttä

Kysy lisää yhteisöllisistä toimitiloista ja toiminnastamme tai jätä yhteydenottopyyntö oheisella lomakkeella.

Yhteydenoton jättäminen ei sido sinua mitenkään.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.


TILAT JA YHTEISÖT – jäsenyydet tai tilojen varaus


Timo
Lahti

Tampere & Hämeenlinna myynti

0400 788 674,
timo.lahti@crazytown.fi

Silja
Rehunen

Jyväskylä

040 501 3204,
silja.rehunen@crazytown.fi

Nuppu
Laaksonen

Tampere

040 717 3735,
nuppu.laaksonen@crazytown.fi

Kati
Vasell

Tampere, tapahtumat

040 756 9720,
kati.vasell@crazytown.fi


Kati
Fager

Pori

040 576 9010,
kati.fager@crazytown.fi

Petri
Linna

Pori

045 183 9630,
petri.linna@crazytown.fi

Jenna
Kankaanpää

Hämeenlinna

044 996 4728,
jenna.kankaanpaa@crazytown.fi

Niklas
Isberg

tietojärjestelmät, asiakaspalvelu

050 460 9299,
niklas.isberg@crazytown.fi


KONSULTOINTI JA KOULUTUKSET


Mikko
Korpela

johtaja, osakas

0400 499 242,
mikko.korpela@crazytown.fi

Matleena
Laaksonen

tuottaja

044 373 1932,
matleena.laaksonen@crazytown.fi

Toni
Pienonen

asiantuntija, osakas

0400 737 238,
toni.pienonen@crazytown.fi

Annika
Kartano

tuottaja, markkinointi

040 6633 036,
annika.kartano@crazytown.fi


 
Petra
Pulkkinen

asiantuntija

050 535 2776,
petra.pulkkinen@crazytown.fi

Katerina
Salmi

tuottaja

äitiyslomalla

 

YRITYKSEN HALLINTO


 
Mikko
Markkanen

toimitusjohtaja, yrittäjä

040 758 8712,
mikko.markkanen@crazytown.fi

Anu
Tuunanen

kehityspäällikkö

050 586 6062,
anu.tuunanen@crazytown.fi

 

CRAZY TOWN OY

Crazy Town on yhteisö, jossa teet yhteistyötä, opit uutta ja kasvatat liiketoimintaa. Olemme enemmän kuin vain toimitila.

Järjestämme myös koulutuksia ja teemme käytännön aluekehitystyötä. Tästä sekoituksesta syntyy mielenkiintoisia juttuja.

Katso tapahtumat >

Crazy Town -kokemuksia >



Crazy Town Jyväskylä

Väinönkatu 9 (käyntiosoite)
040 501 3204

Crazy Town Tampere

Rautatienkatu 21 B, 5. krs.
0400 788 674

Crazy Town Hämeenlinna
Raatihuoneenkatu 21-23
044 996 4728

Crazy Town Pori
Rautatienpuistokatu 7
045 183 9630



Tiimin yhteystiedot

Crazy Town sosiaalisessa mediassa #kovassaseurassa

Facebook

Instagram

LinkedIn

Twitter

Y-tunnus: 1880903-5

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite: 003718809035
OVT-tunnus: 003718809035
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjätunnus: 003710948874